Публікація:
Методичні вказівки для поточного, проміжного та підсумкового контролю знань з навчальної дисципліни "Соціальна відповідальність і бізнес-етика"

Ескіз

Дата

2024

Назва видання

ISSN

Назва тому

Видання

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Дослідницькі проекти

Структурні одиниці

Випуск видання

Анотація

Дисципліна спрямована на формування у майбутніх фахівців системи знань, що дозволяють успішно адаптуватися до середовища з метою професійного росту під час навчання, на роботі, у різних колективах, а також у процесі керівництва людьми, зокрема базових знань з теорії та практики ділової етики та соціальної відповідальності; набуття відповідних професійних компетенцій, що забезпечують соціально відповідальну поведінку з дотриманням різного роду етичних норм; розуміння системи цінностей, поглядів, норм поведінки ділових людей; розкриття сучасних наукових концепцій, понять, методів і технологій підвищення ефективності управління бізнесом завдяки правильному використанню менеджерами різних рівнів етичних принципів ведення бізнесу, моральних норм і стандартів та створення цілісної системи соціально-етичного управління бізнес-процесами в організації. Соціальна відповідальність і бізнес-етика – це дисципліна циклу загальної професійної підготовки здобувачів вищої освіти магістерського рівня підготовки спеціальності 073 «Менеджмент». Предметом вивчення навчальної дисципліни «Соціальна відповідальність і бізнес-етика» є теоретико-методологічні, методичні та організаційно-економічні аспекти формування і розвитку соціальної відповідальності та бізнес-етики. Метою викладання навчальної дисципліни «Соціальна відповідальність і бізнес-етика» є вивчення теоретичних і прикладних аспектів етики в бізнес-середовищі та формування відповідного рівня соціальної і корпоративної відповідальності при здійсненні ділового спілкування. Основним завданням викладання дисципліни є надання студентам цілісну систему знань про актуальні проблеми сучасного етичного знання; методологію виокремлення моральної проблематики в реаліях економічної практики сьогодення. У результаті навчання студенти мають не лише продемонструвати масив теоретичних знань, але й засвоїти та використовувати ці знання у своїх самостійних дослідженнях/аналітичних оглядах економічних практик та управлінських стратегій корпорацій/організацій на підставі етичних суджень, що, у свою чергу, сприятиме підвищенню рівня моральної свідомості професіоналів у сфері бізнесу, засвоєнню ними моральних ціннісних орієнтацій та морально-нормативних стандартів бізнесу.

Опис

Ключові слова

методичні вказівки, контроль знань, соціальна відповідальність, бізнес-етика, етика бізнесу, соціальне партнерство

Бібліографічний опис

Методичні вказівки для поточного, проміжного та підсумкового контролю знань з навчальної дисципліни "Соціальна відповідальність і бізнес-етика" [Електронний ресурс] : для студентів галузі знань 07 "Управління та адміністрування" усіх форм навчання / уклад. Г. М. Коптєва ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2024. – 45 с. – URI: https://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/82277

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в