Розвиток креативності фахівців з управління проєктами

Ескіз недоступний

Дата

2020

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

ТОВ "Смугаста типографія"

Анотація

Проаналізовано сутність феномену креативності та його природа. Розкрито сенс творчої діяльності та її значення в діяльності фахівців з управління проєктами. Розглянуто проблеми розвитку та реалізації творчого потенціалу лідера. Наведено основні шляхи, способи і засоби розвитку креативних здібностей учасників командної діяльності. Розглянуто доцільні моделі поведінки керівника з позицій творчості. Визначено роль лідера у формуванні творчої атмосфери в процесі діяльності з управління проєктами. Для студентів магістерської освітньо-професійної програми "Управління проєктами у сфері інформаційних технологій" та для керівників-практиків, які прагнуть стати лідерами.

Опис

Ключові слова

навчально-методичний посібник, брейн-стормінг, управлінська діяльність, філософські аспекти творчості, психологічні аспекти творчості, адекватна поведінка, менеджмент

Бібліографічний опис

Розвиток креативності фахівців з управління проєктами : навч.-метод. посібник / О. С. Пономарьов [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Смугаста типографія , 2020. – 52 с.