Almost automorphic derivative of an almost automorphic function

Вантажиться...
Ескіз

Дата

ORCID

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна

Анотація

In this article are obtained conditions when the derivative of a continuous almost automorphic (an asymptotically almost automorphic, an almost periodic, an asymptotically almost periodic) function remains a continuous almost automorphic (an asymptotically almost automorphic, an almost periodic, an asymptotically almost periodic) function, respectively.
У цiй статтi отриманi умови, в яких похiдна неперервної майже автоморфної (асимптотично майже автоморфної, майже перiодичної, асимптотично майже перiодичної) функцiї залишається неперервною майже автоморфною (асимптотично майже автоморфною, майже перiодичною, асимптотично майже перiодичною) функцiєю, вiдповiдно.

Опис

Бібліографічний опис

Dimitrova-Burlayenko S. D. Almost automorphic derivative of an almost automorphic function / S. D. Dimitrova-Burlayenko // Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм. В. Н. Каразiна. Сер. : Математика, прикладна математика i механiка = Visnyk of V. N. Karazin Kharkiv National University. Ser. : Mathematics, Applied Mathematics and Mechanics : зб. наук. пр. / гол. ред. В. І. Коробов ; Харкiв. нац. ун-т iм. В. Н. Каразiна. – Харків : ХНУ ім. В. Н. Каразіна, 2017. – Т. 85. – С. 52-61.

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в