Здоров'я нації і вдосконалення фізкультурно-спортивної освіти : міжнародна науково-практична конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42460

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Ескіз
    Документ
    Сучасний фітнес як оздоровча система
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шевакова, І. С.; Капустіна, Т. В.
    Розглянуто основні критерії розвитку сучасного фітнесу як оздоровчої системи. Визначено основні поняття, значення, особливості розвитку сучасного фітнесу. Досліджено загальні положення сучасного фітнесу як оздоровчої системи.
  • Ескіз
    Документ
    Залучення підлітків до занять з фітнесу: відкриття нових горизонтів у світі тренувань
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Чигрінова, С.
    Досліджується процес залучення підлітків до фітнесу та його вплив на їх фізичний, психічний та соціальний розвиток. Розглянуто значення тренувань у тренажерній залі як спосіб стимулювання активного способу життя серед молоді. Представлено переваги регулярної фізичної активності для підлітків, такі як поліпшення здоров'я, розвиток дисципліни та підвищення самооцінки. Також акцентується на важливості підтримки інтересу молоді до фітнесу для способу формування майбутнього покоління, яке цінує здоровий спосіб життя та активність.
  • Ескіз
    Документ
    Ставлення студентів до організації процесу фізичного виховання у закладах вищої освіти
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Желавський, А. С.; Блещунова, Катерина Миколаївна
    Pобота спрямована на визначення ставлення студентів до організації фізичного виховання у закладах вищої освіти, що включає зміст навчальної програми, методи викладання, доступність обладнання та загальну відповідність академічному досвіду студентів. У пілотному дослідженні взяли участь по 8 студентів 1-2 курсів українського та американського закладів вищої освіти. З них 10 чоловіків та 6 жінок, 6 студентів технічної спеціальності і 10 гуманітарної. Вік студентів був від 17 до 22 років. Було використано структуровану анкету, що складається з питань за шкалою Лайкерта, запитань з декількома варіантами відповідей та відкритих запитань.
  • Ескіз
    Документ
    Основа тренувальної системи кроссфіт для чоловіків першого зрілого віку
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Євпак, Н. О.; Усенко, Д. В.; Александровський, А. В.
    Одним із сучасних та ефективних видів тренувань для чоловіків першого періоду зрілого віку може бути кроссфіт, який має низку суттєвих переваг поряд із традиційними засобами фізичного активності серед чоловіків. Виходячи з цього стає необхідним пошук ефективних форм та змісту тренувань, які б сприяли підвищенню рухової активності, фізичної підготовленості та інтересу до занять.
  • Ескіз
    Документ
    Current trends in physical education for different age groups
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Khipashvili, Ilia
    The presented article is to characterize current trends in physical development in young to middle age, and make some predictions regarding these trends in the future. These tasks are closely related to the development of education, promotion of a healthy lifestyle and ensuring the availability of physical education and sports for all categories and ages. It is known that the physical condition of the population of different age groups is, first of all, currently problematic, which is associated with negative changes in the lifestyle of the modern population in recent decades.
  • Ескіз
    Документ
    Мотиваційні пріорітети до занять оздоровчим плаванням жінок похилого віку
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Демченко, М. А.; Горенко, З. А.; Михайлова, М. М.
    Робота присвячена з’ясуванню мотивів до занять оздоровчим плаванням у жінок похилого віку. Показано, що провідними внутрішніми факторами до таких занять були зняття емоційної напруги, зміцнення здоров’я та покращення фізичного стану. Серед інших спонукань домінували бажання покращення свого зовнішнього вигляду та спілкування.
  • Ескіз
    Документ
    Фізичне виховання як засіб профілактики та корекції ожиріння у дітей та молоді
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Церетелі, Вікторія Олександрівна; Дегтярьова, Ірина Вікторівна; Хірний, Сергій Володимирович
    Стаття розглядає результати дослідження, присвячене вивченню впливу фізичного виховання на профілактику та корекцію ожиріння серед дітей та молоді віком від 8 до 17 років. Дослідження включало організацію двох груп: експериментальної, яка отримувала систематичні фізичні заняття, та контрольної, яка продовжувала звичайний розклад. Зібрані дані вказують на значне покращення фізичних показників учасників експериментальної групи, включаючи зниження маси тіла, розміру талії та індексу маси тіла. Крім того, учасники експериментальної групи виявили вищий рівень фізичної активності, здоровіші звички харчування та позитивні зміни у психологічному стані, такі як покращення самопочуття та підвищена мотивація. Висновки підкреслюють важливість регулярних та різноманітних фізичних занять, підтримки ініціатив та інтеграції фізичного виховання з освітнім процесом для зменшення випадків ожиріння та покращення загального здоров’я серед молодого покоління.
  • Ескіз
    Документ
    Фізична активність і фізична терапія в практиці сучасної фізичної та реабілітаційної медицини
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Васильєва-Лінецька, Л. Я.
    Дослідження, спрямоване на аналіз сучасних уявлень ефективності використання фізичної активності та фізичної терапії у клінічній практиці фізичної та реабілітаційної медицини.
  • Ескіз
    Документ
    Розумова і фізична діяльність у житті людини
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Церетелі, Вікторія Олександрівна
    Проблеми низького рівня здоров’я, незадовільного фізичного розвитку, що в даний час стоять перед населенням країни, стосуються кожної людини. Протилежність між розумовою та фізичною працею поступово зменшується і стає дедалі важче поділити працю на фізичну і розумову. У зв’язку з цим особливої значущості набувають питання збереження і зміцнення здоров’я та належного рівня розумової працездатності засобами фізичного виховання.
  • Ескіз
    Документ
    Проведення занять з фізичного виховання зі студентами СМГ в дистанційному режимі під час воєнного стану
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Церетелі, Вікторія Олександрівна
    У статті розглянуто та узагальнено особливості авторської методики проведення занять з фізичного виховання зі студентами спеціальної медичної групи під час воєнного стану. Сформовані власні погляди і пропозиції для покращення проведення практичних занять.