Відокремлений структурний підрозділ "Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34012

Офіційний сайт http://ct-college.net

Від 2020 року коледж має назву Відокремлений структурний підрозділ "Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (НАКАЗ № 53 ОД від 31.01.2020 року, попередня назва – Харківський комп’ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

Директор Дідух Ірина Іванівна.

Випускаючi спецiaльностi: Інженерія програмного забезпечення; Галузеве машинобудування; Прикладна механіка; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Комп'ютерні науки та інформаційні технології.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Документ
    Національна політика П. М. Врангеля
    (Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2016) Полупанов, Дмитро Сергійович
  • Ескіз
    Документ
    Військова реформа руської армії П. Врангеля
    (Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2014) Полупанов, Дмитро Сергійович
    У статті здійснюється спроба аналізу військової реформи та морально-психологічного стану Армії П. Врангеля. Особлива увага приділяється тим аспектам військової реформи, що були спрямовані на покращення побуту військових, на зміну структури армії. Аналізується морально-психологічний стан армії після Новоросійської евакуації та під час військової кампанії П. Врангеля в Північній Таврії.
  • Ескіз
    Документ
    Соціальна політика П. Врангеля в Криму та Північній Таврії
    (Харківська державна академія культури, 2014) Полупанов, Дмитро Сергійович
    Здійснюється спроба проаналізувати соціальну реформу П. Врангеля. Особлива увага приділяється аспектам аграрної й адміністративної реформ, які спрямовувалися на поліпшення життя населення Криму та Північної Таврії.
  • Ескіз
    Документ
    Надійність гідросистеми підйомного механізму стрілового крану з автоматичним регулятором швидкості та її вплив на економічну ефективність
    (НТУ "ХПІ", 2008) Панамарьова, Ольга Борисівна
    Наведено результати розрахункових досліджень надійності гідросистеми підйомного механізму стрілового крану, що містить гідроагрегат живлення з запобіжним клапаном з осциляцією. Наведено порівняльний аналіз надійності та економічної ефективності гідроагрегата живлення в залежності від типів насосів та вібраційного контура.
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення ефективності гідроагрегата живлення гідросистем, шляхом удосконалення його схеми
    (НТУ "ХПІ", 2009) Панамарьова, Ольга Борисівна
    В статье представлено схемное решение и компоновка гидроагрегата питания гидросистем, которые позволяют повысить его показатели технического уровня, расширить область применения.
  • Ескіз
    Документ
    Вибір критеріїв для оцінки показників технічного рівня насосного гідроагрегату
    (НТУ "ХПІ", 2009) Панамарьова, Ольга Борисівна
    В статье приведено анализ показателей и методов оценки качества и технического уровня насосных гидроагрегатов. Выполнен выбор наиболее оптимальных показателей для полного комплексного описания.
  • Ескіз
    Документ
    Формування проектної команди для вертикально-інтегрованої організаційної структури
    (НТУ "ХПІ", 2017) Шматко, Олександр Віталійович; Стратієнко, Наталія Костянтинівна; Манєва, Росіца Іліянова
    Пропонується розглянути процес розробки математичної моделі та алгоритмічного забезпечення, що дозволяють розробляти і впроваджувати методи формування адаптивної команди з урахуванням компетенцій учасників для реалізації поставлених завдань. Зниження ефективності традиційних систем управління складними організаційними структурами при постійному посиленні конкуренції призводить до необхідності створення нових підходів в даному напрямі. При написанні статті було розглянуто процес формування команди в різних сферах життєдіяльності. Приведено класифікацію проектних команд, при чому особливу увагу приділено такому типу, як команда менеджменту проекту, яка займає троїсту позицію при здійсненні проекту. Крім того, приведено ряд програмних продуктів, що використовуються для планування і використання залучених до проекту фахівців, як його вимірюваного ресурсу. Для адаптивних команд проекту додається умова можливості реалізації претендентом декількох функцій, що дозволить здійснити адаптацію команди при зміні вимог або умов виконання проекту, тобто володіння кількома професійними компетенціями. Було запропоновано математичну модель та алгоритмічне забезпечення для вирішення поставленої задачі та приведено приклад побудови адаптивної команди.
  • Ескіз
    Документ
    Узагальнений критерій для оцінки показників технічного рівня гідроагрегата живлення гідросистем
    (НТУ "ХПІ", 2011) Панамарьова, Ольга Борисівна
    У статті наведено результати аналізу існуючих критеріїв і способів оцінки якості і технічного рівня гідроагрегату живлення гідросистем. Запропоновано узагальнений критерій для оцінки технічного рівня гідроагрегату живлення.
  • Ескіз
    Документ
    Проектування диспергуючого пристрою для гідроагрегатів живлення гідросистем
    (НТУ "ХПІ", 2015) Панамарьова, Ольга Борисівна
    Розглядається диспергуючий пристрій, застосування якого в гідроагрегатах живлення для гідросистем дозволяє підвищити ступінь очищення робочих рідин. Запропонована математична модель робочого процесу диспергуючого пристрою, на підставі якої проведені дослідження впливу його робочих параметрів на конструктивні. Результати моделювання профілю проточної частини диспергуючого пристрою дозволяють сформулювати рекомендації по вибору його раціональних параметрів, а наведена математична модель може бути застосована при моделюванні конструктивно подібних пристроїв.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми історіографії та джерелознавства у вивченні діяльності П. Врангеля (кінець: ХХ – початок ХХІ ст.)
    (НТУ "ХПІ", 2012) Полупанов, Дмитро Сергійович
    Стаття присвячена проблемі історіографії та джерелознавства у дослідженні діяльності П. Врангеля. Акцент робиться на аналізі російської та української історіографії у період з 1991 по 2011 рр.