Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 15
  • Ескіз
    Документ
    Деякі інструменти дистанційної освіти
    (2021) Лінник, Ганна Борисівна; Любицька, Катерина Ігорівна; Морачковська, Ірина Олегівна
  • Ескіз
    Документ
    Про організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану
    (Європейська наукова платформа, 2022) Лінник, Ганна Борисівна; Любицька, Катерина Ігорівна; Морачковська, Ірина Олегівна
  • Ескіз
    Документ
    Математичний аналіз у прикладах і задачах. Частина 1
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Курпа, Лідія Василівна; Лінник, Ганна Борисівна; Шматко, Тетяна Валентинівна
    В навчальному посібнику наведено стисло теоретичний матеріал, надано практичні завдання, індивідуальні домашні завдання з таких розділів математичного аналізу: теорія границь; диференціальне числення для функцій однієї змінної; невизначений інтеграл; визначений інтеграл та його застосування для розв’язання геометричних задач. Посібник містить велику кількість задач для розв’язання на практичних заняттях та вдома стосовно розглянутих тем, передбачених робочою програмою з математичного аналізу. Призначено для студентів технічних університетів, які вивчають вищу математику англійською мовою.
  • Ескіз
    Документ
    Динамічний аналіз функціонально-градієнтних пористих сигмовидних сендвич пластин
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Курпа, Лідія Василівна; Шматко, Тетяна Валентинівна; Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна; Тимченко, Галина Миколаївна
    В роботі розглянуто проблему дослідження вільних коливань функціонально-градієнтних (ФГ) пористих сигмовидних пластин типу сендвіч, які можуть мати складну геометричну форму та різні типи закріплення. Для розв'язання поставленої задачі використано варіаційно-структурний метод (RFM), який поєднує теорію R-функцій та варіаційний метод Релея-Рітца. Математичну постановку задачі виконано в рамках деформаційної теорії пластин першого порядку(FSDT. Розглянуто пластини, зовнішні шари яких вироблено із функціонально-градієнтних матеріалів (ФГМ), а заповнювач є ізотропним. Для різних моделей розподілення пор (сигмовидне рівномірне та нерівномірне) виведені формули для обчислення ефективних властивостей ФГМ. Числові результати для прямокутних пластин порівняно з відомими результатами, отриманими за допомогою інших методів. Досліджено власні коливання пластин зі складною формою плану. Отримані результати представлені у вигляді таблиць та графіків. Проаналізовано вплив об’ємної долі кераміки, різних видів ФГМ та коефіцієнту пористості на власні частоти коливань пластини.
  • Ескіз
    Документ
    Варіаційно-структурний метод для дослідження нелінійного згину функціонально-градієнтних пластин складної форми
    (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, 2019) Курпа, Лідія Василівна; Лінник, Ганна Борисівна; Любицька, Катерина Ігорівна; Морачковська, Ірина Олегівна
    Nonlinear bending analysis for thin FGM plates with complex plan form on the Winkler type foundation subjected to a transverse load is presented. The proposed approach is based on the combination of the step-by-step loading, Newton-Kantorovich and the R function methods. The effectiveness of the method offered is illustrated by example of the FGM plate of complex planform at different boundary conditions and load types.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійної роботи за темою "Числові та функціональні ряди" з курсу "Вища математика"
    (ФОП Секішова Т. Є., 2021) Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна; Руднєва, Гаяне Валериківна
    Тема "Числові та функціональні ряди" вивчається в курсі вищої математики на технічних факультетах. У роботі викладено у мінімально необхідному обсязі базові теоретичні відомості: поняття числового ряду, його суми та збіжності; необхідні та достатні умови збіжності числових додатних рядів; знакопереміжні ряди; поняття абсолютної та умовної збіжності знакозмінних рядів; функціональний ряд та його збіжність; поняття радіуса та області збіжності степеневого ряду; розвинення функцій в ряди Тейлора і Маклорена. Наведені варіанти індивідуальних завдань. Розібрані зразки виконання індивідуальних завдань.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійної роботи за темою "Невизначені інтеграли" з курсу "Вища математика"
    (ФОП Секішова Т. Є., 2021) Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна; Руднєва, Гаяне Валериківна
    Методичні вказівки відповідають навчальним (робочим) програмам з дисципліни "Вища математика" ННІ МІТ. Їх мета допомогти студентам заочної та скороченої форм навчання у розв’язанні задач за темою "Невизначені інтеграли". У роботі викладено у мінімально необхідному обсязі базові теоретичні відомості. Розв’язані приклади. Також розібрані зразки виконання індивідуальних завдань, наведено по 30 варіантів індивідуальних завдань.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійної роботи за темою "Границя та похідна функції однієї змінної" з курсу "Вища математика"
    (ФОП Секішова Т. Є., 2021) Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна; Руднєва, Гаяне Валериківна
    Методичні вказівки відповідають навчальним (робочим) програмам з дисципліни "Вища математика" ННІ МІТ. Їх мета допомогти студентам заочної та скороченої форм навчання у розв’язанні задач за темами "Границя функції", "Похідна функції та її застосування". У роботі викладено у мінімально необхідному обсязі базові теоретичні відомості. Розв’язані приклади. Також розібрані зразки виконання індивідуальних завдань, наведено по 30 варіантів індивідуальних завдань з кожної теми.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійної роботи за темою "Основи лінійної алгебри та аналітичної геометрії" з курсу "Вища математика"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна
    Методичні вказівки відповідають навчальним (робочим) програмам з дисципліни "Вища математика" ННІ МІТ. Їх мета допомогти студентам заочної та прискореної форм навчання у розв'язанні задач за темою "Основи лінійної алгебри та аналітичної геометрії". У роботі викладено у мінімально необхідному обсязі базові теоретичні відомості. Також розібрані зразки виконання всіх індивідуальних завдань, а також наведено по 30 варіантів індивідуальних завдань.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійної роботи за темою "Границі функції" з курсу "Вища математика"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Лінник, Ганна Борисівна; Морачковська, Ірина Олегівна
    Запропоновано не тільки інформацію з вищої математики, але й потрібний для вивчення границь матеріал з елементарної математики.