Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління : міжнародна науково-технічна конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40719

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 81
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційні технології у сфері менеджменту
    (Impress, 2024) Бігунов, М. Є.; Сітніков, В. І.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження PAN мереж та їх різновиди
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Куриленко, А. О.; Кофанов, Я. О.; Партика, С. О.
    Метою доповіді є дослідження PAN – персональних мереж. В доповіді розглянуті аспекти роботи безпровідних та провідних мереж PAN. Концептуально різниця між PAN і безпровідною локальною мережею (LAN) полягає в тому, що перша, як правило, зосереджена навколо однієї особи, а друга обслуговує кількох користувачів.
  • Ескіз
    Документ
    Безпека веб-ресурсів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Мірошниченко, А. А.; Партика, С. О.
    Метою доповіді є дослідження криптографічних алгоритмів та їх застосування для забезпечення безпеки Web-ресурсів. Доповідь базується на аналізі сучасних Web-ресурсів та їх захисті від різноманітних типів кібератак, зокрема зламів, фішингу, скімінгу та інших загроз. Дослідження включає аналіз криптографічних алгоритмів, таких як AES, RSA, SHA та інших, та їх застосування для забезпечення безпеки Web-додатків та мереж.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз протоколів маршрутизації для мереж з високою пропускною здатністю
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Швецов, К. О.; Макаренко, О. П.; Янковський, О. А.
    Метою доповіді є аналіз протоколів маршрутизації для мереж з високою пропускною здатністю. Проведено дослідження факторів, що впливають на пошук ефективних маршрутів в мережі, аналіз особливостей протоколів маршрутизації OSPF, IS-IS, RIP та BGP, виділені найбільш істотні критерії порівняння даних протоколів, а також фактори, що впливають на їх вибір в для застосування в мережі.
  • Ескіз
    Документ
    Адаптивне управління трафіком у великих масштабах для забеспечення якості обслуговування (QoS)
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Свиридов, О. О.; Соболь, Г. Ю.; Янковський, О. А.
    Метою доповіді є аналіз проблем управління трафіком у мережах великого масштабу та демонстрація того, як адаптивні алгоритми управління трафіком можуть бути використані для забезпечення високого рівня якості обслуговування в таких мережах. В доповіді представленні основні заходи для оптимізації мережі шляхом управління пріоритетами, управління потоками та управління пропускною здатністю. Застосування одного або декількох методів дозволяє значно зменшити вірогідність перевантажень в мережі та адаптивно збалансовувати навантаження.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка нових методів для запобігання заторів та зниження затримок в мережах
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Швецов, К. О.; Нечипоренко, А. О.; Янковський, О. А.
    Метою доповіді є дослідження та аналіз існуючих методів контролю заторів у мережах та розробка нових методів для запобігання і зниження затримок. Доповідь має на меті розгляд ефективних методів розв'язання проблеми заторів, що можуть бути застосовані в реальних мережах та сприяти подальшому розвитку мережевих технологій та інформаційних систем.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритми AQM. керування чергами в маршрутизаторах
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Шістеров, І. Ю.; Марцінко, Б. Б.; Янковський, О. А.
    Метою доповіді є аналіз існуючих алгоритмів AQM, які піклуються про належний стан черги маршрутизатора для забезпечення гарної продуктивності роботи маршрутизатора. У доповіді наведено переваги використання AQM алгоритмів, їх позитивний впив на роботу, як окремого маршрутизатора, так і на роботу мережі в цілому. Також детально представлені аспекти існуючих AQM алгоритмів, логіка їх роботи та їх розвиток, який відбувався з часом. Досліджено перспективи впровадження алгоритмів AQM, що засновані на функції відкидання, які можуть бути розгорнуті в реальній мережі.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритми адаптації під час проведення реабілітаційних процедур
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Єрошенко, О. А.; Прасол, І. В.
    У роботі ретельно досліджено інтелектуальні алгоритми адаптації для вирішення таких задач. Використання адаптації - це найвищий ступінь індивідуалізації, що характеризується наявністю не тільки зворотних зв'язків, але і пристроїв вимірювання та аналізу, наділених властивостями пам'яті та здатних приймати вірні рішення на основі аналітичних побудов та логічних висновків.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз методу полегшеної криптографії з використанням ДНК в IoT
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Журило, О. Д.; Ляшенко, Олексій Сергійович
    Мета цієї роботи спрямована на те, щоб запропонувати нову полегшену криптографію на основі ДНК (LWCD). LWCD використовує стрічку ДНК як ключ із деякими операціями для створення ключів для кількох раундів шифрування. Кілька раундів шифрування можна змінювати за допомогою розміру блоку, який підходить для пристроїв Інтернету речей і забезпечує високу надійність і силу шифрування на основі важливості зібраних даних. LWCD виконується двома основними операціями: заміною та транспозицією.
  • Ескіз
    Документ
    Клієнт-серверна система з web-інтерфейсом для взаємодії робітників ІТ-компанії
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Красніков, В. О.; Ляшенко, Г. Є.
    Метою доповіді є розробка додатку, яка дозволить працівникам ІТпідприємства комунікувати між собою, незалежно від наявності мережі Інтернет. В доповіді наводиться прототип цієї програми, який виконаний у вигляді Web-додатку. Для розробки даного була використана мова програмування Java та фреймворк Spring Boot. Для збереження даних та повідомлень була створена база даних з використанням системи керування реляційними базами даних MySQL. Для оформлення зовнішнього вигляду додатку був використаний Bootstrap, який має відкритий доступ та код.